Суд в США засудив псевдомілліардершу з Росії до 4-12 років в'язниці

Верховний суд Манхеттена засудив уродженку Росії Анну Сорокіну, що приїхала в США з Німеччини, до 4-12 років в’язниці. Її визнали винною в крадіжці послуг і крадіжці, вона викрала понад $ 200 тис. Сорокіна видавала себе за спадкоємицю мільярдера для того, щоб ввести в оману нью-йоркські готелі і банки.
Фактичний час, яке вона проведе в ув’язненні, буде залежати, в тому числі, від її поведінки. Сорокіну можуть депортувати до Німеччини. «Я прошу вибачення за помилки, які зробила», – заявила в суді 28-річна Анна Сорокіна.
Сорокіна народилася в Росії. Її сім’я в кінці нульових переїхала в невелике місто під Кельном, де батько працював водієм вантажівки.
У лютому 2017 року Сорокіна, яка називала себе Анною Делвой, зняла номер в готелі Howard в Нью-Йорку, представившись знайомою його власника. За реєстрацію та допомогу вона дала конс’єржці кілька 100-доларових купюр на чай. Потім дівчина почала заводити знайомства з місцевими елітами, організувавши кілька званих вечерь. Їх відвідували топ-менеджери, глави інвестиційних фондів, журналісти модних видань. Вона отримувала гроші у друзів і компаній в борг і не збиралася їх віддавати.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.