Слідство розкриває перші подробиці катастрофи Boeing 737 МАХ 8 у Ефіопії

Випадковий збіг обставин чи закономірність? Нині вирішують у Міністерстві транспорту Ефіопії. Там оголосили — розшифровка даних чорного ящика Boeing 737 MАХ 8, що розбився в Ефіопії, засвідчила схожість цієї катастрофи з аварією літака тієї ж моделі в Індонезії у жовтні 2018 року.
Команда експертів намагається зрозуміти, чому літак Boeing 737 MAX 8 впав на землю через кілька хвилин після зльоту з аеропорту Аддис-Абеби. Примітно, що аварія в Індонезії також сталася незабаром після зльоту. В обох випадках пілоти повідомляли про проблеми в системі управління та просили дозволу повернутися в аеропорт.
Авіакатастрофи привели до того, що десятки країн по всьому світу призупинили польоти лайнерів MAX 8. У результаті компанія Boeing втратила мільярди доларів своєї ринкової капіталізації.
Поки не повідомляють, скільки параметрів польоту експерти встигли проаналізувати. Усього в чорних ящиках фіксують близько 1800 даних. Аналітики кажуть, що майбутнє компанії Boeing напряму залежить від результатів цього розслідування.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.