Що потрібно знати, аби стати зіркою кориди? Та що таке хамон і з чим його їдять?

[:ua]Корида – чи не найбільш жорстокіший вид спорту, який світу подарувала Іспанія. І це не просто розвага для іспанців. Сутичка безстрашного тореодора з розгніваною твариною символізує героїчну історію Іспанії. Цей поєдинок, на думку іспанців, сприяє вихованню в народу стійкості й мужності, здатності з честю виходити з найважчих життєвих ситуацій.
Цікаво, що бойових биків спеціально відбирають за розмірами, формою рогів та красі ліній тіла. Таких тварин вирощують на спеціальних фермах, за ними ретельно доглядають та тренують. А от для підготовки матодорів існують навіть спеціальні школи. Тореро повинен бути струнким та гнучким. Та головна увага приділяється психіці та темпераменту. Їм має приносити задоволення той факт, що кожного разу в поєдинку з биком вони ризикують життям. Ну і варто зазначити, що тореодори зовсім не бідні люди й вони отримують чималі гонорари за кожний вихід.
Найбільш пристрастний танець у світі також народився саме в Іспанії. Фламенко – темпераментні рухи, які сформувалися в Андалусії. Культура цього танцю складається з музичного, танцювального та театрального мистецтва. Тривалий час носіями фламенко були роми. Вони приїхали до Іспанії в 15 столітті з Візантії та почали детально вивчати місцеву культуру, а поєднавши її зі своєю подарували світу танець фламенко.
Якщо ви захочете навчитися танцювати фламенко, знайте, для цього вам необхідні кастаньєти, спеціальне вбрання та віяло. А ще готуйте свої ноги та долоні, адже доведеться пристрасно та в такт відстукувати експресивний ритм фламенко.
Ще один символ Іспанії – Хамон. Цьому продукту вже 2000 років. Для його приготування потрібно від 12 місяців до 4-х років. Найкращим нині хамоном вважають Іберіко, який готують з іберійських свинок. Їх вирощують в спеціальних умовах та годують виключно жолудями камінного дуба та травою на пасовиськах. Свинна ніжка має бути належним чином просолена та провялена в природніх умовах. Цікаво, що для нарізки хамона існує спеціальна професія – кортадор. Ця людина має володіти особоливим ритмом нарізки, бути спокійною та стриманою. Якщо ж не правильно нарізати хамон він буде не такий смачний. А справжній має танути в роті.
https://youtu.be/OrPJCGz4fCI[:]