Санта-Клаус відправився у різдвяну подорож

[:ua]Різдвяна подорож Санти почалася! Дідусь вже покинув Лапландію і відправився у щорічне турне. Провести Санта-Клауса зібралися сотні гостей знаменитого парку розваг.
Дідусь вже традиційно облетить весь світ, аби вчасно доставити подарунки діткам. Він заповнив подарунками свої сани, а ельфи запрягли усіх оленів. Санта побажав усім щасливого Різдва і новорічна подорож почалася! Та за маршрутом дідуся можна прослідкувати. За пересуванням Санти спостерігає NORAD – командування повітряно-космічної оборони Північної Америки.
Традиція стежити за Санта-Клаусом з’явилася ще у 1955 році. Тоді американська торговельна мережа дала оголошення про те, що діти можуть зателефонувати Санті. Номер телефону був вказаний з помилкою – дзвінки надходили саме до командування повітряно-космічної оборони Північної Америки. Військові не стали розчаровувати дітей і відповідали на всі їхні запитання. Тепер за пересуванням Санти стежать на спеціальному сайті або за телефоном Континентального командування аерокосмічної оборони. Відповідати на дзвінки військовим допомагають півтори тисячі добровольців.
https://youtu.be/rnwp3P0wZnk[:]