Розрахуватись за обід пластиком: в Індії планують відкрити незвичне кафе

Розрахуватись за обід пластиком: в Індії планують відкрити незвичне кафе

На сході Індії у місті Амбікапур планують відкрити кафе, в якому відвідувачів готуватимуть в обмін на пластикові відходи. За кілограм пластикового сміття можна буде придбати комплексний обід, а за півкілограма – сніданок. У такий спосіб муніципалітет міста Амбікапур планує вирішити одразу кілька проблем – нагодувати безхатьків та бідних людей, позбутися пластикового сміття та збудувати дороги з використанням пластикових гранул.

Про це розповів мер Аджай Тіркі, повідомляє The Economic Times.

Кафе планують облаштувати на одній із зупинок громадського транспорту. У перспективі передбачається також спорудження притулку, в якому також можна буде безкоштовно переночувати тим безпритульним, які збиратимуть пластикове сміття.

Зібраний пластик планують використовувати в будівництві доріг. Вважають, що технологія використання суміші асфальту та пластикових гранул більш надійна, оскільки пластик не дозволяє волозі всотуватися у покриття. В Амбікапурі така дорога вже є – її протяжність 1,5 кілометри.

В самому місті вже заборонили використання пластикових пакетів. Амбікапур визнано другим за чистотою містом Індії із населенням у 120 тисяч.

 

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.