Рекордна компенсація: суд зобов’язав компанію Johnson & Johnson виплатити $8 млрд

Рекордна компенсація: суд зобов’язав компанію Johnson & Johnson виплатити $8 млрд

Johnson & Johnson зобов’язали виплатити $8 млрд компенсації чоловікові за те, що американська компанія не попередила його і інших споживачів про небажані побічні ефекти нейролептичного препарату Risperdal. Відповідне рішення винесли журі присяжних суду в цивільних справах міста Філадельфія (штат Пенсільванія).

Про це  повідомляє The Wall Street Journal.

Позивач Ніколас Мюррей у своїй скарзі повідомив, що з 2003 р за призначенням лікарів приймав препарат Johnson & Johnson для запобігання нападів шизофренії та біполярного розладу. У нього з’явився побічний ефект – гінекомастія (збільшення молочних залоз у чоловіків). За твердженням чоловіка, компанія знала про ризик, але приховала цей факт від лікарів, які виписують рецепт на ліки.

У 2015 року суд присяжних вже виносив вердикт за позовом Мюррея, зобов’язавши компанію виплатити $1,75 млн у якості компенсації, але пізніше сума була знижена до $680 000. Позивач подав апеляцію.

Видання зазначає, що сума нової компенсації в $8 млрд є найвищою з коли-небудь присуджених за аналогічними позовами проти Johnson & Johnson. Всього таких процесів через препарату Risperdal було більше 13 000.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.