Посилення конфлікту не буде: США і Китай підпишуть нову угоду

[:ua]Початок митного примирення. У торговельних відносинах США та Китаю вочевидь відлига. Дональд Трамп заявив, заплановані на 1 березня нові мита на китайські товари не вводитимуть, принаймні поки що.
Раніше лідер США був налаштований категорично і планував підвищити мито на імпорт товарів з Піднебесної у розмірі 200-т мільярдів доларів з 10% до 25-ти. Втім, у переговорах у Вашингтоні спостерігається явний прогрес. І обидві країни готуються до підписання нової масштабної двосторонньої торговельної угоди. Кінцевий текст якої буде готовий вже за два тижні.
Лідер Сполучених Штатів також заявив – планує зустрітися з головою КНР Сі Цзіньпіном у Флориді, щоб таки поставити крапку над «і» у всіх торговельних питаннях. За його словами, сторонам вдалося досягти прогресу у питаннях захисту інтелектуальної власності, технологій, сільського господарства, послуг та валюти. Втім, примирення примиренням, а про величність Вашингтона Трамп не змовчав. І наголосив – Пекіну їх не наздогнати.
А поки весь світ очікує кінцевого тексту домовленостей між обома країнами. Адже від цих двох економік-гігантів залежить вектор розвитку всього світу.
[:]