План Макрона щодо боротьби із бідністю - не діє

[:ua]Бідність та безробіття – такі реалії у Франції. Й хоча влада намагалася подолати ці проблеми – програма Емануеля Макрона їх не вирішила.

 НОАМ ЛЕАНДРІ – ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ:
“У нас спостерігаються нові умови бідності, яких раніше не було. А політика влади не адаптована під цю ситуацію. Неповні родини, люди, які працюють не повний робочий день, чи люди, які працюють періодично – саме через це ми не можемо подолати бідність.”

На початку цієї осені президент Франції Емануель Макрон запропонував план боротьби із бідністю обсягом у 8 мільярдів євро. Програма передбачала створення нових робочих місць, а також – допомогу молоді у виборі професії. Згідно зі статистикою, з 2015 по 2018-тий роки рівень безробіття у Франції дещо скоротився з 10 до 9 %. Однак, показник бідності залишився непохитним – 4 проценти.

 ЛУІ МОРІН – ДИРЕКТОР ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ:
“Ми бачимо, що цей план не бере до уваги бідність, конкретні причини бідності і всі інші труднощі, такі як безробіття, неповна зайнятість, маленький заробіток, нестача гарантій трудової зайнятості. Проблема також особлива для жінок, які працюють не повний робочий день й не мають вибору у працевлаштуванні. “

З 67 мільйонів мешканців Франції – 9 мільйонів – на межі бідності. Це 14% населення усієї країни, третина з них – діти. Щоправда досить потужний у Франції і середній клас – до нього соціологи відносять 60% громадян країни.
https://youtu.be/65YsH06Msqg[:]