Піти не прощаючись? Чи зважаться британці на неурегульований «Брекзит»

[:ua]Оскільки із відділенням від Європи у Великій Британії невизначеність. Деякі все ще поговорюють про жорсткий Брекзит. Тобто вихід із ЄС без жодних угод. Четверо міністрів уже вимагали у Терези Мей припинити використовувати ідею неурегульованого Брекзиту як тактику під час переговорів. Утім, прихильники відділення налаштовані радикально.
Але такі рішучі дії навіть викликали розкол у правлячій консервативній партії. Троє міністрів кабінету Мей дали зрозуміти, що готові об’єднатися з лейбористами і заблокувати можливість так званого «твердого Брекзиту». Тобто виходу Британії з ЄС без угоди. Протестують і міжнародні компанії британського походження.
І хоча британська прем’єр рішуче налаштована вийти із ЄС у відведений строк. У своїй останній публічній промові на саміті у Шарм-Ель-Шейху Тереза Мей була менш категоричною. І наголосила — хоча попереду ще багато роботи, вона все таки сподівається на вихід Британії із угодою.
А тим часом лідер лейбористів Джеремі Корбін висунув на розгляд свій альтернативний план «Брекзиту». Опозиційний лідер зазначив — якщо його відхилять, партія запропонує новий референдум. Аби Велика Британія таки залишилась у складі ЄС.
[:]