ООН опублікувала рейтинг найщасливіших країн світу. Цього року Україна вже на 5 сходинок вище

Найщасливіша нація — фіни, причому вже другий рік поспіль вони очолюють цей рейтинг Організації Об’єднаних Націй. Також у першій десятці — Данія, Норвегія, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Швеція, Нова Зеландія, Канада та Австрія. А от громадяни США за останній рік стали менш щасливими і втратили у рейтингу одну позицію — вони на 19 сходинці.
Загалом ООН провела дослідження в 156 країнах світу за декількома параметрами. Звертали увагу на ВВП на душу населення, соціальну підтримку, тривалість життя, свободу людини в ухваленні важливих рішень, також оцінювали щедрість громадян та рівень корупції в країні.
В топ 20 країн, де найбільше піднявся рівень щастя за рік, потрапили держави центральної та східної Європи, регіони на півдні від Сахари та Латинської Америки. А от країнами, які за рік навпаки рекордно знизили рівень щастя виявились Індія, Сирія, Ємен та Венесуела.
На останньому місці за рівнем щастя — Південний Судан. Цікаво, що Україна хоча і покращила свої позиції одразу на 5 пунктів, все одно — в кінці переліку щасливих — аж на 133 місці. А от наші сусіди, хоч росіяни — на 68 місці, білоруси — на 81-му.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.