fbpx

Погода

Нідерланди захоплюють ринок великих яхт

   За кордоном

Суднобудування – це провідна галузь у голландській промисловості ще з Золотого 17-го століття. Зараз за обсягами виробництва яхт супер класу Нідерланди поступаються тільки Італії.

Декілька вітальнь, джакузі під відкритим небом, три їдальні, бар та шість кают класу люкс все це про 50-тидесяти метрову яхту “Астер” яку будує одна з суднобудівних компаній країни. Задоволення це далеко не з дешевих. Зараз рекорд вартості – 57 мільйонів євро. Зростає ціна і на яхти середнього класу, між тим- росте і попит.

ЙОХАН КАСЬЯГЕР – МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ:
“Гадаю, причина такого попиту у тому, що люди намагаються втекти від повсякденності. Більшість клієнтів на перше місце ставлять родину. Вони просто хочуть побути з сім’єю на яхті. Море – це повне усамітнення, тож це ідеальний спосіб розслабитися.”

Важливий партнер для голландських суднобудівників – США. Наразі майже чверть продажів припадає саме на клієнтів з Америки.

 ЙОХАН КАСЬЯГЕР – МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ:
“Для нас США – важливий ринок. Ми тісно співпрацюємо з нашим американським представником. У зв’язку з цим ми розробили декілька яхт спеціально для цього регіону. Для них важливий невеликий осад. Це ідеальний варіант, наприклад для Багам.”

Великими басейнами на палубі або вертолітним майданчиком вже не здивуєш своїх друзів-олігархів. А от якщо яхта більше схожа за розмірами на круїзний лайнер, – то ви у тренді.