Незвичайний відпочинок: екстремальні види туризму

Набридло валятися на пляжі та слухати шум моря? Закортіло полоскотати свої нерви? Тоді Вам – на мавпячу гору у Франції. Саме там можна не тільки поспостерігати за чи не найбільш небезпечними тваринами у світі, а й зробити з ними селфі! Мешкають горили і макаки в умовах, наближених до природних. Досить люб’язні та звикли до спалахів фотокамер. Однак, пильність втрачати не варто! тварини полюбляють красти та вирвати їжу прямо з рук туристів.
А от той, хто більше любить воду – вам сюди! Екстремальний туризм набирає обертів у Замбії. Тисяч мандрівників приїжджають у цю африканську країну, щоб відправитися на рафтинг річкою Замбезі або стрибнути на канаті в бризках водоспаду Вікторія.
Південноафриканська туристка Симона Бішоп готувалася до такого відпочинку усе своє життя.

 СИМОНА БІШОП – ТУРИСТКА З ПАР:
«Тільки під час другого прольоту над водоспадом я наважилася подивитися вниз. Я не боюся висоти, але коли перебуваєш там, то майже неможливо не боятися. Звичайно, викид адреналіну був неймовірним. Усім, кому таке подобається, раджу спробувати ».

Польоти на надлегких апаратах – це ще одне з екстремальних розваг, яке пропонують у районі водоспаду.

 ОЛЕКСАНДР МУТА – ГОЛОВА ТУРИСТИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ:
«Відвідувачі водоспаду Вікторія можуть чотири повних дні займатися виключно екстремальними видами спорту. Пропозицій дуже багато, і вони існують давно, багато ще з 80-х років минулого століття».

А тим, хто не готовий до таких пригод, можна відправитися на екскурсію до космосу. Американська компанія Space Adventures пропонує вирватися за межі земного тяжіння і побувати на навколоземній орбіті. Задоволення обійдеться вам у 25 мільйонів доларів. Утім, науковці працюють над здешевленням космічного туризму і у скорому часі обіцяють квитки на орбіту за 200 тисяч доларів.
І як не у космос, так у морську безодню. Це не просто відпочинок, а справжня пригода – відвідати місце загибелі “Титаніка”. Для цього не потрібно бути професійним дайвером. Канадська компанія зробила все для того, аби ви з комфортом відправились на екскурсію. Науково-дослідницьке суднО “Академік Келдиша”, обладнане найсучаснішою у світі технікою для підводних занурень. Ціна екскурсії близько 40 тис доларів.
Тож, обирайте відпочинок до душі та гайда мандрувати. Світ екстриму на вас чекає!