Небезпечні автотраси: де на планеті їздити смертельно небезпечно?

[:ua]Між індійськими провінціями Кашміром та Ладакхом відстань якихось 11 кілометрів. Нормальною трасою хвилин 10-15 їзди. Та долати цей шлях можна цілий день. Дорога буквально сиплеться з-під колес автомобілів. Прокладена на висоті 3-х із половиною кілометрів вона немає ані відбійників, ані перил. Не кожен екстремал зважиться на такий ризик. А от у місцевих водіїв та в тих, хто переганяє худобу, вибору немає. Це єдиний шлях, що сполучає кілька міст.
В’їзд на небезпечний маршрут перекривають на ніч, взимку та у негоду. Утім, попри всі намагання обмежити трафік на цій ділянці, водіям часто доводиться тягнутися в заторах. Адже обгін по гірському карнизу тут просто не можливий. Саме дорога захищає від сторонніх і фортецю на Французькому острові Мон Сен-Мішель. Під час припливу, двічі на день, довколишні води раптово підіймаються до позначки у 14 метрів. Потрапити у пастку припливної хвилі – смертельно небезпечно. Від узбережжя до острова 18 кілометрів сипучих пісків, і жодної рятувальної вежі. Шлях необачним закриває сама природа, а водіям що забули про час припливу, доводиться рятувати свої затоплені автівки.
Переправа Кехіла у Австралії користується шаленою популярністю серед туристів. Попри те, що прокладена через річку повну крокодилів. Коли вода піднімається і заливає преправу – хижаки випливають прямо під колеса автомобілів та під ноги людям. Іноді, після сильного дощу чи у повінь ріка може затопити, або й перекинути авто. Тоді тікати від крокодилів водію та пасажирам доведиться вплав.

 [:]