Microsoft інвестує $1 млрд в розробку штучного інтелекту

Microsoft інвестує $1 млрд в розробку штучного інтелекту

Американська корпорація Microsoft інвестує $ 1 млрд в некомерційну організацію OpenAI, що займається проблемами штучного інтелекту.

В рамках партнерства компанії будуть створювати нові технології комп’ютерних обчислень для Azure AI. Крім того, Microsoft стане ексклюзивним хмарним провайдером OpenAI. Про це йдеться на сайті компанії OpenAI.

Компанії планують розробити всеосяжний штучний інтелект, який зможе вирішувати більш складні проблеми, ніж на в даний час. Планується, що AGI виявиться подібний до людського мозку, буде здатний розвивати повноцінне мислення і усвідомлювати себе. Microsoft стане також основним партнером OpenAI по комерціалізації.

OpenAI була заснована в 2015 році Ілоном Маском, Пітером Тилем і іншими бізнесменами. Вони разом інвестували в компанію $ 1 млрд. Серед проєктів компанії: програма OpenAI Five, здатна перемагати 99,4% любителів гри Dota 2, ігрова платформа Neural MMO для навчання ботів, платформа дослідження алгоритмів штучного інтелекту OpenAI Gym та інші. У лютому поточного року Маск покинув компанію через конфлікт інтересів з іншою його компанією Tesla, яка хотіла найняти тих же людей, що і OpenAI.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.