Марк Цукерберг втратив 15 мільярдів доларів через зниження акцій Фейсбук

Марк Цукерберг збіднів на 15 мільярдів доларів за один день. Акції його компанії подешевшали за добу на рекордні 24%. Подібного американський фондовий ринок ще не бачив. А виною усьому прогнози, – мовляв, є припущення, що у наступному році прибукти компанії не будуть такими великими. На Уолл Стріт розхвилювалися, – а раптом Фейсбук взагалі стане не життєспроможним? Вже близько року компанія намагається довестИ, що піклується про безпеку особистих данних користувачів.

 ІЕН ШЕРР – ГОЛОВА ВЕБ-САЙТУ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ :
“Скандал з Cambridge Analytica змусив замислитися про те, як Фейсбук ставиться до нас та до наших данних. Ймовірно, він щось робить не так, як нам хотілося б.”

Фейсбук цього року опинився у центрі світового скандалу з витоком данних. Особиста інформація про сторінки 50 мільйонів користувачів потрапила до третіх осіб. Марка Цукерберга особисто запрошували до американського Сенату та до Європарламенту – для пояснень.

 ІЕН ШЕРР – ГОЛОВА ВЕБ-САЙТУ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:
“Очевидно, що Фейсбук змінюється, методи його реклами також змінюються.Через деякий час після скандалу буде цікаво подивитися, що він буде робити далі.”

Марк Цукерберг до минулого тижня посідав третю сходинку найбагатших людей планети. Тепер він на 6-й. Капітал засновника і розробника Фейсбук нині оцінюють у 70 мільярдів доларів.