Мадридець Арбелоа відкрив футбольну школу у Тернополі

[:ua]Найкращий клуб Європи «Реал Мадрид» вже багато років має спеціальний фонд для розвитку футболу та пошуку молодих талановитих футболістів. Він фінансує відкриття дитячих шкіл у містах, далеких від столиці Іспанії. Одним із таких міст став Тернопіль, де з допомогою вже українських партнерів мадридський клуб відкрив футбольну школу для соціально незахищених дітей. Власне, це перша в Україні соціально-спортивна школа. Навчатися у ній зможуть сироти, напівсироти, малозабезпечені, діти з багатодітних родин і юні футболісти, батьки яких служать в АТО.
Перерізати червону стрічку приїхав особисто екс-захисник «вершкових», а нині офіційний посол клубу на подібних заходах Альваро Арбелоа. Він зізнався, що йому приємно було їхати в Україну через власні позитивні спогади:

АЛЬВАРО АРБЕЛОА – ПОСОЛ КЛУБУ «РЕАЛ»:
«Я дуже люблю вашу країну, я маю її у серці. Тут я виграв Євро 2012. Сьогодні у мене була можливість відвідати церемонію відкриття нової школи мадридського «Реала» в Україні. Це великий привід для гордості, тому що Реал працює з тисячами дітей у всьому світі».

У так би мовити «реальній» школі українські діти матимуть змогу займатися безкоштовно.
https://youtu.be/TeVyaCELxhk[:]