Лідери ЄС затвердили відтермінування виходу Великої Британії з об'єднання

Перед ними — усі шляхи відкриті. Велика Британія має кілька сценаріїв полишення Європейського Союзу. Однак, часу в Лондона — тільки до 12 квітня.

«Перший сценарій — це якщо Палата громад наступного тижня затвердить угоду про вихід. Тоді Європейська рада затвердить продовження виходу до 22 травня. Другий сценарій — це якщо Палата громад не затвердить угоду про вихід. Тоді Європейська рада затвердить подовження виходу до 12 квітня. За цей період Велика Британія повинна буде визначитись, яким шляхом вона йтиме. Тобто всі варіанти поки залишаються актуальними», — зазначив голова Європейської ради Дональд Туск.

Справа у тому, що на 23 травня призначені вибори до Європарламенту. Якщо країна не збирається брати в них участь, вона, за законодавством, має про це сповістити не пізніше, як за 6 тижнів до події. Тобто останній день для визначення королівства і є 12 квітня.
А голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер ще раз повторив свої ж слова — поновлювати переговори про вихід чи перероблювати угоду Брюссель більше не буде. Такої ж думки притримується і прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.
Нагадаємо, від самого початку «Брекзит» був призначений на 29 березня 2019 року.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.