Погода

Китай інвестує в Арабські Емірати

   Світ
В Дубаї завершують будівництво першого масштабного інвестиційного проекту

Екологічно чиста вугільна електростанція?

В Дубаї завершують будівництво першого масштабного інвестиційного проекту на Близькому Сході в рамках ініціативи Піднебесної «Один пояс-один шлях». Залишилося два місяці до завершення робіт, а вже на початку жовтня перший агрегат станції почне виробляти електрику.

Цікаво, що станція працюватиме на вугіллі, попри це вона відрізняється високими екологічними стандартами. Це перший проект, який реалізовує китайська компанія. Китай цю електростанцію фінансує, будує і далі — залишає за собою право на подальшу експлуатацію.

Будівництво почали два роки тому. Коли всі роботи закінчать і запустять проект наповну — це буде перша у світі екологічно чиста вугільна електростанція. Над якою працювали 5 тисяч китайських робітників. Вугільний склад проекту, хоч досі знаходиться на стадії будівництва, однак вже став світовим рекордсменом. Його площа найбільша серед всіх електростанцій — близько 83 тисяч квадратних метрів. А загальний обсяг сталі, яку використовують для будівництва, — більше 8 тисяч тонн — це дорівнює Ейфелевій вежі у Парижі.

В цьому проекті китайці показали всі свої можливості проектування і виробництва. В будівництві задіяні дуже багато топових підприємств Піднебесної, які реалізували проект ефективно і без проблем.

 

 

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *