fbpx

Погода

Країни, де весна приходить найраніше

Найяскравіше квітування навесні — в Японії. Із січня і до кінця травня тут проходить фестиваль Ханамі або милування сакурою. У цей період на півдні Японського архіпелагу хвиля квітіння затоплює острів Окінава, потім вона, рухається на північ і сягає Хоккайдо. Хвилю сакурового цвітіння активно висвітлюють ЗМІ. Дізнавшись, що сакури в Японії знову вкрились пишним цвітом, мільйони людей з’їжджаються звідусіль, аби на власні очі побачити це диво.

На Японських островах майже немає такого місця, де не росли б сакури. Сьогодні налічується близько 300 видів японської вишні. Вони бувають найрізноманітніших барв і відтінків — від білуватого й рожевого до багряно-червоного.

А от на схилі Йошіно розкинулись чотири великі сади, в яких квітнуть більше 100 000 дерев. Одна з місцин називається Хітоме сенбон. Це означає «тисяча сакур нараз». Фактично усі довколишні схили аж до обрію, немов снігом, вкриті білими квітами. Тож не дивно, що кожного року сюди приїздить понад 350 000 людей, аби помилуватися казковою красою.

Якщо Ви помандруєте у березні в Марокко, зможете побачити буяння зелені, а ближче до квітня насолодитеся квітучим різнобарв’ям. Особливо, якщо будете милуватися цією красою в Садах Менара у Марракеші чи в Парку птахів в Агадирі. У першій половині весни температура сягає до +25°C. Тож можна із комфортом гуляти вулицями міст та парками. Особливої уваги заслуговують апельсинові сади, які вкривають цілі схили. Купатися ще рано, але завдяки початку сезону квітування відпочинок у Марокко у березні-квітні припаде на найбільш красиву пору року.

Романтичний Париж. Місцеві жителі вважають, що у квітні тут найкраща атмосфера. Вже досить тепло, але туристів ще мало. Тож можна спокійно прогулюватися вуличками міста, милуватися пейзажами та насолодитися філіжанкою ароматної кави на веранді затишного кафе. Середня температура у цей час +10-15С. Кажуть, що квітень – найкращий час, аби закохатися у Париж. Та у березні місто вже зустріне Вас зеленими галявинами та магноліями, що розквітають. Весна – це та пора, коли варто прогулятися Єлисейськими полями, відвідати сад Тюільрі чи парк Монсо. А ще весняний Париж здивує Вас грандіозними подіями — фестиваль кінематографів, міжнародний арт-фестиваль мистецтва, книжні ярмарки, музичні та художні виставки.