Голосування перенесли - брекзит на паузі

[:ua]Зачекайте, поки не виходимо! У Великій Британії поставили на паузу голосування за вихід країни із Європейського Союзу. Мовляв, навіть якби голосували зараз, голосів “ЗА” бракує, – каже очільниця британського уряду Тереза Мей
Тереза Мей відправляється до Бросселя, аби затвердити зміни у договорі про брекзит. Поки вихід Великої Британії експерти прогнозують за трьома можливими сценаріями. Вихід без жодних угод, договір, який укладуть в останню хвилину до визначеної дати виходу 29 березня або ж повторний референдум про брекзит. Є ще один варіант – згідно з рішенням суду ЄС Велика Британія може в односторонньому порядку відкликати застосування статті 50 із договору Євросоюзу. Це дозволить Лондону скасувати вихід без будь-яких штрафів та необхідності узгоджувати рішення з країнами-членами. Тим часом у Британії вже почалися протести і прихильників, і противників брекзиту. Ніхто не радіє скасуванню голосування.
У Європейському Союзі до діалогу не поспішать. Дональд Туск повідомив, проводити будь-які нові переговори з приводу затвердження угоди про брекзит в Брюсселі збираються.
https://youtu.be/UVW_Mlh3uDQ[:]