Фанати вимагають перезняти останній сезон «Гри престолів»

На Change.org опублікували петицію з вимогою перезняти останній – восьмий – сезон серіалу «Гра престолів». В описі до неї говориться, що творці телешоу Девід Бениофф і Деніел Бретт Уайсс «довели, що вони сумно некомпетентні, коли у них немає вихідного матеріалу (тобто книги), на який можна було б спертися».
«Цей серіал заслуговує фінального сезону, який має сенс. Зробіть це, HBO! »- закликав автор петиції. Їм є, згідно з даними на сайті, користувач з ніком Dylad D. з американського міста Форт-Уерт, штат Техас.
Під петицією підписалися майже 292 000 чоловік.
Прем’єра першої серії восьмого сезону «Ігри престолів» відбулася 15 квітня. Сезон складається з шести серій, остання вийде 19 травня. Після виходу четвертої серії присвячений кіно сайт Rotten Tomatoes оголосив, що якщо навіть залишилися два епізоди отримають вищу оцінку, то все одно цей сезон буде найгіршим в історії телешоу.
Телешоу «Гра престолів» засноване на циклі фентезійних романів фантаста Джорджа Мартіна, однак книги, пов’язані з шостим і подальшим сезонами, ще не вийшли у світ. Серіал виробляє американський телеканал HBO.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.