Елітне житло для пенсіонерів у Британії набирає популярності

[:ua]Діана Стейнбенк готує чай на своїй новенькій, сучасній кухні. У цей житловий комплекс для літніх людей вона переїхала менше року тому. Він знаходиться на околиці Лондона. Попри не дешеві ціни бажаючих тут жити безліч. Адже,серед британських пенсіонерів попит на житло класу люкс постійно росте.
Протягом усього XX століття средня тривалість життя у Великій Британії збільшувалася. Сьогодні вона складає більше 79 років – для чоловіків і майже 83 – для жінок. Якщо раніше серед пенсіонерів були популярні так звані будинки для літніх людей, то зараз британці у віці надають перевагу стильним апартаментам.
Вартість квартир у цьому будинку починається від чотирьохсот тисяч доларів. А це ще один розкішний житловий комплекс у сегменті помешкань для літніх людей. Але вже поруч із центром Лондона. Його називають найдорожчим будинком у світі.
Комплекс почне продавати квартири у кінці наступного року. Ціни будуть відповідно високими. Планують, що квартира площею 84 квадратних метри коштуватиме близько чотирьох мільйонів доларів. А найдорожчий пентхаус із терасою обійдеться у всі 14 мільйонів. До ціни потрібно ще додати постійні витрати на додаткове обслуговування і догляд за літніми мешканцями. Та попри все, попит на такі квартири величезний. Забудовник отримав вже більше 2000 заявок.
https://youtu.be/4BTbziJlxcE[:]