За втручання у виборчий процес в США готують нові санкції для Росії

У конгресі США пропонують новий закон з приводу санкцій для Росії за втручання у вибори

У фінансовому комітеті Палати представників сьогодні пройде обговорення нового законопроекту про санкції проти Росії за її втручання в американські вибори в 2016 і 2018 рр.,  а також проти можливих аналогічних спроб в майбутньому. Проект документу опублікований на сайті палати.

За спроби вплинути на вибори в США в 2016 і 2018 рр. конгресмени пропонують ввести заборону на операції з новими випусками російського держборгу.  Впродовж 90 днів після вступу документа в силу, мінфін США повинен визначити, які саме випуски потраплять під заборону для американських громадян. Це можуть бути облігації та інші інструменти, випущені російськими банками, Фондом національного добробуту, Мінфіном або іншими інститутами за дорученням уряду з терміном погашення не більше 14 днів.

Законодавці також пропонують,  щоб впродовж трьох місяців мінфін США вніс до списку організацій, які потрапляють під жорсткі санкції (SDN-лист), фінансові інститути, які сприяли втручанню в вибори, а ще через 15 днів – фізичних осіб, які займались тим самим. Також в SDN-лист повинні бути включені енергетичні проекти за участю російських держкомпаній за межами Росії, обсяг інвестицій в які перевищує $ 5 млн.

За можливі спроби втручання в американські вибори в майбутньому, американські законодавці пропонують карати повною забороною на будь-які інвестиції в російський енергетичний сектор і його компанії.

Деякі із заходів, що містяться в новому документі, вже були представлені в інших редакціях санкційних законопроектів, зокрема «Про захист американської безпеки від агресії Кремля 2019». Він також передбачав введення санкцій проти держборгу, але з санкціями президента, а не мінфіну, як у новому проекті.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.