Чому візит Сі Цзіньпіна до ЄС називать однією з найважливіших подій року?

Італія, Франція, Монако. Такий маршрут обрав для себе глава Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін. З 21 до 26 березня лідер Піднебесної покращуватиме відносини із країнами Євросоюзу. Так Монако стане прикладом успішної співпраці малих та великих держав.
А от Франція — країна, яка стала одним із перших дипломатичних партнерів Китаю на заході, — обговорюватиме із Піднебесною нові напрямки співпраці у питаннях клімату та глобалізації.
За запрошенням президента Італії, навідається Сі Цзіньпін і туди. Італійська влада оголосила про намір підписати меморандум на підтримку ініціативи «Один пояс, один шлях».  А напередодні свого державного візиту до Італії, голова КНР навіть опублікував в італійській газеті авторську статтю під заголовком «Нова сторінка в історії дружби між Китаєм та Італією».
І Піднебесна, і Європа погоджуються, що Новий Шовковий Шлях стане одним із головних проектів сторіччя. Він передбачає трильйон доларів інвестицій і може охопити понад 60 країн світу.
І Європа, і Китай сподіваються, що зустрічі цих днів дадуть важливий поштовх для розвитку співпраці. Адже вже зараз торгівля між Піднебесною та ЄС досягла рекордної позначки у більш ніж 680 мільярдів доларів.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.