Чому Трамп та Макрон не їдуть в Давос? Та які важливі питання обговорять ті, хто таки доїде?

[:ua]Не чекайте Трампа – він не приїде. Президент Америки заявив, що змушений проігнорувати форум у Давосі. І все через розбіжності з Демократичною партією.

ДОНАЛЬД ТРАМП – ПРЕЗИДЕНТ США:
“Через непоступливість демократів з приводу безпеки на кордоні і величезної важливості завдання забезпечити безпеку для нашого народу, я, при всій повазі, скасовую мою дуже важливу поїздку до Давосу”.

Збіг? чи продуманий хід, та наступного дня після відмови Трампа їхати на форум, про своє небажання заявив і президент Франції Емануель Макрон. За його словами він змушений навести лад вдома й активно зайнятися великиими національними дебатами, які було вирішено організувати на тлі протестів “жовтих жилетів”.
А от ті, хто таки доїде цього року в Давос, мають обговорити чимало важливих питань. Зокрема,основною темою Всесвітньо економічного форума 2019 року стане міжнародне співробітництво в епоху розвитку нових технологій, у тому числі блокчейна. Звісно, не оминуть увагою Брекзит та економічний розвиток Євросоюзу.
Цікаво, що на охорону поважних гостей організатори завжди витрачають мільйони доларів. Цього року, через неспокійну ситуацію у світі, подейкують, на заходи безпеки витратять майже 10 мільйонів доларів. Поліція Швейцарії та сусіднього Ліхтенштейну, а також навіть армія Швейцарії на землі та в повітрі будуть охороняти життя олігархів на форумі. Для порівняння, минулі роки на вулицю вивели більше 5000 солдат, аби забезпечити порядок.
А от житимуть багаті та впливові світу цього в готелях, яких у Давосі 90. За підрахунками організаторів, минулі роки гості залишили за проживання та харчування близько 50 мільйонів доларів. А от як можна розважитися в Давосі між зустрічами? Та чому олігархи так вподобали цю місцевість розкажемо в наступному випуску.
https://youtu.be/196AUjiuvhM[:]