Безглузді дорожні закони світу: хто лідер з абсурдності на дорозі?

[:ua]З початку 2018 у Туркменістані заборонили водити чорні автомобілі. Поліцейські забирають їх на штраф майданчик, і повертають тільки під розписку, що власник перефарбує автомобіль. Уже кілька років ввозити до країни можна винятково білі авто.
А от якщо ваш номерний знак закінчується на 1 чи 2 – навіть не думайте виїхати на філіппінську дорогу в понеділок. За це можуть навіть позбавити водійського посвідчення. Такими незвичними методами тут борються із заторами.
У Таїланді цю ж проблему вирішують інакше. На більшості доріг у певний час напрямок руху змінюється на протилежний. Тому недосвідчені водії без необхідності за кермо не сідають. Є іще одне цікаве правило – перевага не перехрестях і поза ними надається більшим за розмірам транспортним засобам.
Кермувати і пити пиво одночасно можна у Коста-Риці. Але тільки доти, поки рівень алкоголю у крові не досягне 0.75 проміле. Якщо поліцейський зафіксує вищий рівень сп’яніння, керманичу загрожує тюремний термін.
У Німеччині можуть відмовити у страхових виплатах, якщо під час аварії водій був босим. При цьому, їздити за кермом голяка не вважається порушенням. Різні штрафи передбачені і за лайку на дорозі. Назвати когось «ідіотом» коштує 250 євро, а от «свинею» уже дві з половиною тисячі.
Але беззаперечним лідером за кількістю дивних правил є Сполучені Штати. В Каліфорнії закон карає тих, хто миє машини старою білизною. У Мінессоті якщо ви перевозите мавпу, вона має сидіти на передньому пасажирському сидінні. А от у Штаті Вашингтон кожен водій, що планує вчинити злочин, повинен повідомити про це поліцію. Не виконання цього закону у суді вважають обтяжувальною обставиною.
https://youtu.be/6e0H4wAp-HA[:]