fbpx

Погода

Бельгієць тримає сільське господарство на даху базару

   За кордоном

Як поєднати рибалку з гідропонним сільським господарством, знають у Брюселі. На перший погляд це звичайний базар. Але на його даху – справжній зелений город. І тут вирощують не лише зелень, але й розводять рибу. Господарство використовує тепло від холодильників, що знаходяться поверхом нижче, у м’ясному відділі базару.

СТІВЕН БЕККЕРС – АВТОР ПРОЕКТУ:
“Холодильники на базарі працюють постійно, навіть, якщо сам базар відкритий всього три дні на тиждень. У процесі охолодження виділяється тепло і ми його використовуємо. Воно йде на піддтримку температури в ємкостях, де розводять рибу, а також для обігріву у зимовий або нічний час”.

Для поливу рослин використовують відпрацьовану воду, у якій вже плавала риба. Її пропускають через спеціальний біофільтр.

СТІВЕН БЕККЕРС – АВТОР ПРОЕКТУ:
“Система повністю прозора. Якби ми додали у воду для риби якісь антибіотики, як це роблять в інших рибних господарствах, біофільтр зламався б, і ми не змогли б живити рослини. Більше того, ми дуже обережно ставимося до рослин: не використовуємо ніяких пестицидів і хімічних речовин, які могли б повернутися у рибну систему”

Площа ферми – 4 тисячі квадратних метрів. На половині території розташовані теплиці і ємності для розведення риби. А друга половина відведена під вирощування овочів. Там же встновлені і сонячні панелі для виробництва додаткової енергії.

Мрія власника ферми – на рік вирощувати 35 тон смугастого окуня. Вже зараз у теплицях кожного року вирощують до 18 тон маленьких помідорів, які запилюють джмелі.