8 років фінансової допомоги від ЄС не скоротили безробіття у Греції

[:ua]Цього літа Європейський стабілізаційний фонд радо оголосив про завершення 8-річної фінансової допомоги Греції. І хоча тоді представники Єврогрупи запевнили, що країна знову стоїть на своїх ногах і заклала основу для економічного зростання, не так сталося як гадалося. Греція досі страждає від високого рівня безробіття.
Лише у листопаді цього року майже 90 тисяч громадян зареєструвалися як безробітні. Це майже на 70 відсотків більше у порівнянні із цим же періодом 2017-го. Місцеві жителі кажуть – відсутність робочих місць – відчутна.
Не лише безробітні шукають роботу. Працевлаштовані теж придивляються до кращих можливостей для кар’єрного росту.
Останні опитування показують – 60% греків прагнуть покращити своє становище і знайти ідеальну роботу. При цьому багато з них не задоволені своєю нинішньою професією. Крім того, близько чверті розглядає можливість роботи в інших країнах.
Загалом за 8 років фінансової підтримки від МВФ та ЄС Греція отримала 289 мільярдів євро кредитів з низькими відсотками. Утім, незважаючи на доволі скрутну економічну ситуацію в країні, європартнери досі очікують, що вона досягне 3,5 відсоткіи профіциту бюджету до 2022 року.
https://youtu.be/DBKfXbvV-RI[:]