Погода

2019-й назвали роком веганства

   Світ

Жодної їжі тваринного походження! Такий стиль життя не просто можливий, а ще й набирає обертів по всьому світу! Якщо раніше веганство було просто особливим стилем харчування малої групи людей, то тепер – це світовий тренд. Так, до прикладу, у США у спеціалізованих магазинах і кафе продажі ростуть, а тисячі блогерів поширюють цю тему у своїх постах.

До того ж, популярна американська служба доставки їжі помітила – страви з рослинних інгредієнтів у 2018 стали найпопулярнішими. Відзначили це і впливові журнали.

Так само один маленький ресторанчик веганської їжі у США перетворився на цілу мережу. Тільки до кінця року компанія планує відкрити 11 нових закладів у США. А першу закордонну філію створять у Дубай.

Веганство – вважають найбільш суворою формою вегетаріанства. Адже воно передбачає повну відмову від продуктів тваринного походження. Включаючи яйця, молоко і мед.

Вегани вважають, що подібний режим харчування корисний для здоров’я. А до того ж, допомагає зберегти навколишнє середовище. Бо тваринні ферми виробляють велику кількість вуглекислого газу.

Утім, деякі категорично проти такого харчування. Адже якщо не збалансувати свій раціон правильно – веганство призводить до дефіциту вітамінів в організмі людини.