Виготовляти і заробляти: на Київщині створили перший в Україні студентський кооператив

Виготовляти і заробляти: на Київщині створили перший в Україні студентський кооператив

Кооператив знаходиться в агротехнічному коледжі в смт Немішаєве на Київщині. Молоді аграрії тут освоюють не тільки ази сироваріння, але й вчаться заробляти кошти. Про це повідомляє Ua.Tv.

Зараз студенти виготовляють 4 види сиру: з шафраном, паприкою, італійськими травами та «Любительський» сир. У сири не додаються консерванти чи інші подібні речовини, лише натуральні інгредієнти. Це забезпечує високу якість товару.Також у Немішаєвському коледжі співпрацюють із науковими закладами Литви, де вивчають не тільки теорію, а й вчаться виробляти та реалізовувати продукцію.

Навчальні програми центру орієнтовані на професійну освіту та підвищення кваліфікації фахівців сільського господарства. Водночас, основними складовими програм є семінари, орієнтовані на цільові групи та тренінг-модулі, наближені до виробничих умов.

Як повідомляє завідувач коледжу Віктор Петричук, така форма навчання дуже потрібна для молодого спеціаліста. Адже по завершенню навчання та отриманна диплому потрібні практичні знання.

Студкооператив було зареєстровано в травні 2019 року. Викладачка об’єднала студентів, метою яких було виробляти продукцію й отримувати за це гроші. Досвід кооперативу в навчальному закладі запозичили у німецької школи Дойла, де добре працює дуальна форма навчання: навчання й виробництво об’єднані.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.