На Бориспільщині жителям сіл загрожує екологічна катастрофа

На Бориспільщині жителям сіл загрожує екологічна катастрофа

У селах Бориспільского району, що на Київщині, жителі потерпають від нечистот. Каналізаційні стоки до одного відстійника скидають із шести сіл. Відтак резервуар уже не перший рік переповнений, а забруднена вода потрапляє до ґрунту.

Відстійник розташований на околиці села Чубинське. Будь-якої миті нечистоти можуть потрапити в ґрунтові води та криниці людей. Менше 100 метрів відділяє багнюку від Бориспільської траси.

Через те, що відходи зливають просто у ґрунт, лісові насадження, які ростуть неподалік, поступово вимирають. Відтак, якщо не зупинити забруднення території – екологічної катастрофи не уникнути.

Щоб вирішити цю проблему, необхідно побудувати насосну станцію і відкачувати стоки, наприклад, на очисні споруди Борисполя. Або ж зливати їх через напірний колектор села Щасливе. Це рішення має висунути та ухвалити Великоолександрівська сільська рада.

Залишити коментар

4 Коментарі

  1. Ви заїдьте в с.Ревне Бориспільського району.,,Ось де потрібно знімати репортаж, Кроми Бортницьких зливів ,стихійне сміттєзвалище на кілометри ,прорив каналізаційних труб б’є ключем…..Влада нічого не робить. На всі скарги й заяви ні Бориспіль,ні Київ не звертає уваги

  2. Перед тим, як писати такий опус, потрібно б було заїхати у Великоолександрівську сільську радуіы поцікавитись, які рішення прийняла рада. На чиїй землі знаходяться очисні. В чиїй компетенції прийняття рішень щодо очисних.

  3. Сьогодні повністю(чи не збіг з появою інформації) відключили в Чубинському в районі вул. Яблуневої і воду, тобто це вже і локальна гуманітарна катастрофа

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.