Бездіяльність депутатів на Київщині може зруйнувати красень-стадіон. 

Бездіяльність депутатів на Київщині може зруйнувати красень-стадіон. 

Трирічну спортивну казку мешканців Великої Олександрівки, що на Бориспільщині, може цінічно обірвати депутатське недбальство.

Для споруди потрібно терміново виділити фінансування на охорону і обслуговування. Але місцеві обранці ігнорують це питання. 

Місцевий стадіон-красень з’явився у селі три роки тому. Тоді на його зведення вдалося знайти 3,5 мільйони гривень. З того часу це – предмет гордощів та зручне місце для занять спортом і простого дозвілля. Смарагдовий професійний газон, три потужні футбольні команди, сучасна інфраструктура з огорожею, місцями для глядачів, роздягальнями – такий майданчик у новій парковій зоні став гордістю Бориспільського краю. Нині тут тренуються не тільки юні футболісти, а й активні жителі навколишніх сіл.

Але три роки успішного функціонування улюбленого місця для відпочинку й дозвілля можуть перекреслити бездіяльні депутати Великоолександрівської сільради. Наразі спортивній зоні необхідна безпека і догляд. Контракт з охоронною фірмою закінчився тиждень тому, але його не продовжують.

Керівник спортивної споруди Олександр Фещенко і вся сільська громада переймається за подальшу долю стадіону. Без належної охорони його розкрадуть, а інфраструктуру можуть зруйнувати без догляду.

Вирішити проблему сільська рада може вже 1 серпня 2019 року – саме тоді о 17:00 відбудеться пленарне засідання 50 сесії ради VII скликання. Єдиною перешкодою може стати бездіяльність місцевих обранців.

Залишити коментар

3 Коментарі

 1. Интересно кто автор этого бреда?!
  Сплошная лож!

 2. В статті написана НЕПРАВДА!
  Я так розумію, що дана стаття написана на замовлення ще поки що голови Великоолександрівської сільської зради Шевченко Галини Миколаївни, яку судить Бориспільський міськрайонний суд по кримінальній справі ст. 369 ч. 3 “Передача хабаря”. Доречі голова на роботу не ходить, а знаходиться то у відпустці, то на лікарняному.
  Група депутатів бореться проти відмивання бюджетних коштів, тому не підтримує Прямі договори із виконавцями послуг на території ради.
  Договір на охорону хоче протягти керівництво зради без тендера, а також без оголошення суми витрат.

 3. Автор цієї замовленої статті забув написати, що Стадіону у Великій Олександрівці НЕМАЄ. Принаймні по офіційних документах. Згідно проекту це є Паркова зона зі спорт майданчиком. А НАСПРАВДІ побудований стадіон з порушенням Проектної документації та Державних будівельних норм!
  Державна архітектурна інспекція оштрафувала Виконавця робіт та сільського голову Шевченко Галину в зв’язку з цим.
  На YouTube каналі є відеопідтвердження моїх слів.

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.