З початку року в Україні випустили 4,2 тисячі автівок

З початку року в Україні випустили 4,2 тисячі автівок

Автовиробництво в Україні  відстає від минулого року. Всього з початку 2019 року в Україні було випущено 4230 од. автотранспортних засобів, що на 7% менше, ніж за перші вісім місяців минулого року.

Такі дані наводить Укравтопром.

За попередніми даними, в серпні на українських заводах було зібрано 668 од. автотранспортних засобів. У порівнянні з результатом річної давності випуск автотранспорту в країні збільшився на 42 відсотки.

Найбільшу частку по статистиці «легковиків» сформувало великовузлове складання авто марки Skoda на заводі Єврокар. За звітний місяць на Єврокарі зібрали 553 машини. Цей показник на третину більший за минулорічні дані у серпні.

У серпні на 45% зросло виробництво автобусів  до 81 шт. Найбільше автобусів, як і роком раніше, випустив «Черкаський автобус» – 35 шт. На Богдані відзвітували про 19 автобусів. Чернігівський автозавод закінчив місяць показником 16 автобусів. Часівоярський завод зробив 6 шт., і 5 шт. виготовили на ЗАЗі.

«Незважаючи на ударний серпень, автовиробництво в Україні все ще відстає від минулого року. Всього з початку 2019 року в Україні було випущено 4230 од. автотранспортних засобів, що на 7% менше, ніж за перші вісім місяців минулого року», – зазначають в Укравтопромі.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.