В США посилили санкції відносно державної нафтової компанії Венесуели

В США посилили санкції відносно державної нафтової компанії Венесуели

Мінфін США посилив санкції щодо венесуельської державної нафтової компанії PDVSA. Про це повідомляється на сайті відомства.

Зокрема, під заборону потрапляє експорт і реекспорт до Венесуели розріджувачів нафти. Ці речовини необхідні для продажу важкої венесуельської нафти на світовому ринку. Замінити їх може часткова переробка сировини.

Повідомляється, що нові санкції повинні запобігти угоді великих міжнародних компаній з PDVSA. «Ми посилюємо обмеження на можливих обхідних шляхах постійних санкцій, які дозволяють режиму Мадуро все ще знаходити способи використовувати PDVSA в якості дійної корови», – наводить Reuters слова представника адміністрації США, який пояснив сенс нових санкцій. У найближчі тижні уряд США планує прийняти відносно Венесуели нові економічні рішення, попередив співрозмовник агентства, не уточнивши, про що саме йде мова.

США, як і більшість країн Заходу, підтримали лідера опозиції, спікера Національної Асамблеї Хуана Гуайдо, який проголосив себе тимчасовим президентом Венесуели. Про введення санкцій відносно PDVSA і її американської  дочірньої компанії Citgo Petroleum США оголосили в січні 2019 р. Активи та інтереси компанії на $ 7 млрд були заблоковані, угоди з ними заборонені. Після введення санкцій експорт PDVSA впав на 40%.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.