В цьому році українська черешня може подешевшати | Новини бізнесу

В цьому році українська черешня може подешевшатиСезон черешні 2019 року стане одним з найскладніших в історії для українських садівників. Такий прогноз озвучили аналітики EastFruit.

Зазначається, що в Україні площі під садами черешні збільшуються. Крім того, завдяки новим високотехнологічним проектам черешні вирощують у закритому ґрунті. Також впливають і зміни клімату:  сезон реалізації ягід починається раніше. Втім, це не впливає на отримання більш високої ціни за продукцію.

Така ж ситуація і в Європі: в 2018 році садівники зіткнулися з кризою низьких цін. Зокрема, складна ситуація склалася у сегменті виробництва і постачання ранніх сортів черешні з південних регіонів ЄС. Одна з головних причин полягає в тому, що все більше черешні вирощується в закритому ґрунті, і вона надходить на ринок все раніше.

Поки ж перспективи ціноутворення на черешню в сезон реалізації української продукції виглядають не дуже привабливо. В Євросоюзі ціни на черешню поки що не радують садівників. Рання продукція поки що продається навіть дешевше, ніж у минулому році. Тому українським експортерам в цьому сезоні потрібно буде активніше працювати над якістю продукції, щоб заробити хоча б не менше, ніж роком раніше.

Нагадаемо, українці почали їсти більше шоколаду, аніж хліба.

Залишити коментар

Напишіть відгук