Уряд ліквідовує Департамент захисту економіки Нацполіції

Уряд ліквідовує Департамент захисту економіки Нацполіції

Під час першого засідання нового Уряду було прийняте рішення  про ліквідацію Департаменту захисту економіки Національної поліції України (також відомий як УБЕЗ). Як зазначив Прем’єр – міністр Олексій Гончарук,  замість ліквідованого департаменту буде створено нову структуру для розслідування фінансових злочинів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Ця одіозна структура не захищала бізнес, а систематично заважала йому працювати. Найчастіше через суд отримували ухвалу на проведення слідчих дій і починали обшук: витягували з офісу комп’ютери, бухгалтерію, а з каси – гроші, документи. Через це паралізували роботу підприємств, а потім вимагали у бізнесу «викуп», – прокоментував відповідне рішення Уряду Прем’єр-міністр України.

Гончарук також зазначив, що після ліквідації Департаменту будуть перерозподілені потрібні функції на інші структурні підрозділи Нацполіції України. «Найближчим часом ми очікуємо, що Парламент підтримає проект рішення про створення нового органу, який буде опікуватись питаннями економічних злочинів. Ліквідація Департаменту не завершиться простою зміною вивісок, а буде використана для реформування підрозділів Нацполіції», – повідомив Олексій Гончарук.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.