Україна посіла друге місце за темпами зростання у рейтингу Doing Business

Дерегуляція спрацювала — Україна друга за темпами зростання у рейтингу Doing Business з 2009 року. Тільки з 2014 року наша країна піднялась у рейтингу на 41 позицію. Досягненням поділились у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. За 3 роки уряд скасував близько 1300 застарілих актів, які заважали працювати підприємцям.

«З 2014 року Україна зросла в рейтингу Doing Business на 41 позицію. Ми другі у світі за темпами зростання у рейтингу з 2009 року… …Завдяки дерегуляції ми вже досягнули щорічної економії бізнесу у розмірі понад 1 млрд грн», — йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку на сторінці у Facebook.

Минулого року наша країна посіла 71 сходинку серед 190 країн. Піднятись можна й вище, вважають у відомстві. Для подальшого прогресу в рейтингу необхідна підтримка Верховної Ради. Йдеться про ухвалення двох законопроектів. Перший щодо стимулювання приходу інвесторів. Другий — про декомунізацію, який позбавляє радянського спадку в законодавстві. Якщо народні обранці ухвалять ці проекти законів Україна зможе потрапити в топ-50 рейтингу Doing Business, прогнозують в Мінекономрозвитку.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.