Українська компанія побудує зерновий термінал в порту Єгипта

Українська компанія побудує зерновий термінал в порту Єгипта

Українська компанія «Нібулон» планує впродовж найближчих декількох років інвестувати в економіку Єгипта, зокрема, збудувавши зерновий термінал в одному з портів цієї країни. Про це розповів заступник генерального директора компанії Володимир Клименко.

Клименко заявив, що наразі ведеться велика підготовча робота на всіх рівнях, і вже в наступному році почнуть займатись реалізацією цієї інвестпрограми. «Наше завдання – в найближчі 5 років побудувати портовий термінал в Єгипті на річці Ніл аналогічно, як ми це робимо в Україні. Крім того, до нас звернулися ще дві держави (саме держави, а не приватний бізнес) з питання будівництва таких же проектів», – повідомив Володимир Клименко.

Влітку 2018 року міністр постачання Єгипту анонсував, що українська компанія має намір інвестувати 2 млрд доларів в будівництво зернових терміналів в дельті Нілу в Єгипті, а також барж для експлуатації в цьому регіоні. Повідомлялося, що зерносховища планують звести в портах Думьят і Олександрія. Також йшлося про будівництво 20 несамохідних суден для транспортування зернових вантажопідйомністю 2 тис. т кожне.

 

 

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.