Україна почала імпортувати білоруську картоплю

Україна почала імпортувати білоруську картоплю

Незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим. Відтак, за повідомленням аналітиків проекту  EastFruit, це посприяло початку поставок картоплі з Білорусі.

Минулого тижня ціновий тренд на ринку картоплі в Україні зберігався. Як і тижнем раніше, цьому сприяло досить обмежена пропозиція даної продукції на ринку.

Вже сьогодні ціни на картоплю в Україні в середньому в 2,5 рази вище, ніж в середині серпня 2018 року. Тоді відвантаження даної продукції велися не дорожче 5 грн/кг. Імпортна продукція на даний момент надходить у продаж від 8 грн/кг, однак її якість не завжди влаштовує українських покупців.

З огляду на активні темпи збуту картоплі, багато українських фермери заявляють про свій намір вже наступного тижня зробити чергові спроби підвищити ціни в даному сегменті.

Наразі основні продажі картоплі ведуться в межах 8-12 грн/кг. При цьому експерти проекту відзначають, що незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.