У вересні українці зареєстрували 23 тис. ввезених з-за кордону авто

У вересні українці зареєстрували 23 тис. ввезених з-за кордону  авто

Мова йде про вживані легкові автомобілі. Це в 3,2 раза більше, ніж всіх нових легкових авто за той же місяць. Найпопулярнішим автомобілем місяця був Volkswagen Passat. Також українці реєстрували автівки марки Renault Megane, Skoda Octavia, Volkswagen Golf та Ford Focus. Всього з початку року року українську прописку отримали 321,6 тис. ввезених з інших країн вживаних легкових автомобілів, що в 4,5 раза більше, ніж роком раніше.

Про це  повідомляє Укравтопром.

У порівнянні з вереснем минулого року реєстрації імпортованих легкових авто, що були в експлуатації, виросли на 126%. Їхня частка на первинному ринку збільшилася з 60% до 76%.

Найпопулярнішим вживаним автомобілем місяця був Volkswagen Passat. У вересні українці привезли і зареєстрували 1460 старих Пасатів. Другим став Renault Megane, минулого місяця на українські номери перейшли 1315 авто цієї моделі. На третьому місці Skoda Octavia з результатом 1203 розмитнених і зареєстрованих авто. Продовжує список Volkswagen Golf, в активі якого 912 реєстрацій. Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Ford Focus – 798 шт.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.