У команді Зеленського  не проти виплатити 2 мільярди Коломойському за ПриватБанк

У команді Зеленського  не проти виплатити 2 мільярди Коломойському за ПриватБанкУ команді обраного президента України Володимира Зеленського припускають варіант із взаємозаліком “націоналізованих грошей” екс-власників ПриватБанку та непогашених кредитів, виданих їхнім же компаніям.

Про це експерт із банківської діяльності у команді обраного президента Вікторія Страхова розповіла в інтерв’ю журналістам Bihus.info.

“На мою думку, капітал банку, який там був, – це 21 мільярд гривень. За поточним курсом — це трошки менше одного мільярда доларів. І друге питання — це той bail-in (операція з використання коштів кредиторів банку під час його націоналізації — ред.), який відбувся, кошти вкладників, які було списано. 29 мільярдів (гривень – ред.) фактично було списано. Тобто певна частина ще з того може бути”, – пояснила Страхова, відповідаючи на запитання журналіста, чому Коломойський вимагає саме 2 млрд доларів компенсації.

Вона також припустила, що Ігорю Коломойському сам ПриватБанк не потрібний, йому, швидше за все, потрібна компенсація. Тому, аби пошвидше продати банк інвестору, слід вирішити питання з його колишніми власниками та владнати всю судову тяганину.

Залишити коментар

Напишіть відгук