Трамп повідомив про введення додаткових мит на китайські товари на суму $300 млрд

Трамп повідомив про введення додаткових мит на китайські товари на суму  $300 млрд

Додаткові мита на китайські товари планують ввести з 1 вересня. Про це президент США Дональд Трамп оголосив у Twitter.  Додаткові мита  вводяться на тлі провалених торгових переговорів на цьому тижні.  За словами американського президента, нова міра торкнеться товарів з Китаю на загальну суму в $ 300 млрд. На товари них буде накладено додаткове імпортне мито в розмірі 10%.

При цьому президент США зазначив, що нові санкції не перетинаються з колишніми, які включали 25-відсоткове мито на $ 250 млрд китайських товарів.

«Ми думали, що ми уклали угоду з Китаєм три місяці тому, проте, на жаль, Китай вирішив змінити умови перед підписанням угоди. Нещодавно Китай погодився закупити сільськогосподарські продукти з США в великих обсягах, але так цього і не зробив. Нарешті, мій друг президент Сі говорив, що він зупинить продаж фентанілу в США, але цього так і не відбулося, і багато американців продовжують вмирати!»- написав Дональд Трамп.

Залишити коментар

1 Коментар

  1. […] Такі заходи Китай зробив через кілька днів після того, як президент США Дональд Трамп оголосив про нові мита на китайські товари. Нагадаємо, Вашингтон запроваджує з нові мита вже з 1 вересня. […]

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.