Топ найбагатших людей світу за день втратили сумарно $18 млрд

Топ найбагатших людей світу за день втратили сумарно $18 млрд

Середа, 14 серпня, стала новим найгіршим днем для американського ринку акцій з початку року. 10 найбагатших людей світу втратили майже $ 18 млрд. Сильніше за всіх постраждав лідер списку Forbes Джефф Безос – його статки зменшилися на $ 3,5 млрд

Про це свідчить рейтинг Real-Time.

Найзначніше в грошовому вираженні втратив глава Amazon і перший номер в списку Forbes Джефф Безос. Його статки  скоротилися на $ 3,5 млрд. На $ 3,2 млрд зменшився фінансовий стан керівника Facebook Марка Цукерберга, на $ 3 млрд – гендиректора і голови ради директорів LVMH (володіє брендами Louis Vuitton, Christian Dior, Kenzo та іншими) Бернара Арно.

Єдиний з топ-10 мільярдерів, статки якого не змінилося – колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

Попередній «найгірший день на Уолл-стріт» в 2019 році був 5 серпня.  Найбагатші люди планети тоді втратили в цілому $ 23 млрд, причому Бернар Арно більше всіх – $ 4 млрд. Досі рік складався для французького мільярдера вдало – в липні він ненадовго обігнав співзасновника Microsoft Білла Гейтса і став другим в списку найбагатших людей світу. Серед причин того падіння фондових індексів Bloomberg називав те, що інвестори почали усвідомлювати наслідки затяжного конфлікту між Китаєм і США і переключилися на інші активи.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.