ТОП-5 електрокарів, які користуються в українців найбільшим попитом

ТОП-5 електрокарів, які користуються в українців найбільшим попитом

В Україні збільшується попит на електромобілі. У порівнянні з минулим роком попит на комерційну техніку, що працює виключно на електротязі, виріс вдвічі, а на легкові електромобілі – на 42 відсотки. До ТОП-5 кращих електрокарів потрапили NISSAN Leaf,  TESLA Model S, BMW i3, VOLKSWAGEN е-Golf та FIAT 500e. Загалом, з початку року в Україну було ввезено і зареєстровано майже 5,5 тис. електромобілів, з яких 397 комерційних і 5081 легковий

Про це повідомляє Укравтопром.

Основну масу електромобілів, які поповнили український автопарк, склала техніка, яка вже була в експлуатації. «Секонд-хенд» охопив 91% вперше зареєстрованих «зелених» авто.

Як зазначають в Укравтопромі, найбільш ходовими на ринку електромобілів виявилися старі машини віком до 5 років. На їх частку припало більше 52% реєстрацій. Близько 39% склали авто віком 5 і більше років, а нові автомобілі не змогли дотягнути й до 9 відсотків.

Бестселером на ринку легкових електромобілів залишається NISSAN Leaf. З початку року майже 2,5 тис. українців стали власниками автомобілів цієї моделі. На другому місці за популярністю TESLA Model S – за 9 місяців зареєстровано 435 авто цієї марки. BMW i3 посів третє місце з результатом 276 реєстрацій. На четвертому місці VOLKSWAGEN е-Golf – 238 од. Замикає п’ятірку лідерів FIAT 500e, який вибрали 225 автомобілістів.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.