Rozetka «переїжджає»: український бізнес переводять до Молдови

Rozetka «переїжджає»: український бізнес переводять до Молдови

Маркетплейс Rozetka вийшла на ринок Молдови. Компанія запустила сайт в домені md і відкрила магазин в Кишиневі.

Доставкою товарів по Молдові буде займатися Нова пошта.  Тепер Rozetka є куди перенести штаб-квартиру, якщо в Україні з чеками таки «притиснуть».

Нещодавно Верховна Рада передала на підпис Зеленському два законопроекти.  Закон 1053-1 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг та закон №1073 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Раніше Генеральний директор інтернет-супермаркету Rozetka Владислав Чечоткін заявив у Facebook, що одразу після вступу цих законопроектів маркетплейс готуватиметься до зупинки бізнесу.  Він заявив, що «закони в такому вигляді вб’ють десятки тисяч підприємців».

«Ми в Rozetka категорично  не підтримуємо цей закон (1073 – ред.). Згідно з ним, будь-який споживач може заявити в податкову про «неправильний» чек. Якщо буде доведено, що чек неправильний, споживач отримає товар, куплений за цим чеком, безкоштовно. При цьому «неправильний» – значить немає в публічній базі податкової. Немає обмежень на кількість заяв, немає відповідальності для заявника, немає відповідальності податкової (правильний або неправильний чек – вони вирішують на свій розсуд). Зате є потенційний штраф для бізнесу в 250% і завжди, за кожною скаргою 100% проблеми з позаплановою перевіркою для підприємця», – вказав Чечоткін.

 

 

Залишити коментар

1 Коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.