“Прикарпатзахідтранс” придбав білоруській бізнесмен Микола Воробей.

Новим мажоритарним (51%) акціонером ТОВ “Прикарпатзахідтранс” стало Унітарне Підпріємство  “Нафтобітумний завод” (Білорусь), власником якого є відомий бізнесмен українського походження Микола Воробей.

Найближчим часом плануються зміни в керівниіх органах україньского підпріємства, які очолять представники нового власника. Громадяни Білорусі також посилять управлінській та інженерно-техничний склад ТОВ “Прикарпатзахідтранс”.

Придбання “Прикарпатзахідтранс” є частиною масштабного плану з організації постачання білоруського дизельного палива до України та у майбутньому – транзиту до ЄС. Прикарпатський трубопровід використовуватиметься для транспортування дизпалива із експортного ресурсу білоруських НПЗ, насамперед – Мозирського нафтопереробного заводу.

Як повідомив власник білоруської компанії Микола Воробей, партнерами у даному проекті залишається попередній власник “Прикарпатзахідтранс”, швейцарська International Trading Partners AG на чолі з Анатолієм Шеффером (громадянин Німеччини).

“Головна мета придбання з точки зору експлуатації актива – це забезпечення максимально можливого завантаження з відповідним зниженням експлуатаційних витрат і підвищенням його економічної ефективності”, – наголосив М. Воробей.

ТОВ “Прикарпатзахідтранс” експлуатує ділянку нафтопроводу “Самара-Західний напрямок” довжиною  близько 800 км та проектною потужністю 3,5 млн тонн на рік. Призначення нафтопроводу – транспортування дизельного палива виробнитства  Росії та Білорусі до України та для транзиту до Угорщини й інших європейських країн.

Микола Воробей, вихідець з України та випускник Київського національного університету, увійшов минулого року до рейтингу “Топ-200 успішних та впливових бізнесменів Білорусі”. Засновник новополоцької компанії “Інтерсервіс” (Білорусь), власник підприємств з переробки та дистрибуції нафтопродуктів, деревообробного та інших бізнесів,. Широко відомий як громадський діяч у сфері спорту, спонсор культурних та спортивних заходів.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.