Норвезькі інвестори за €1,1 млрд побудують на Запоріжжі вітрову електростанцію

Норвезькі інвестори за €1,1 млрд побудують на Запоріжжі вітрову електростанцію

Компанія NBT інвестує додатково 1,1 млрд євро у найбільшу в Європі берегову вітрову електростанцію Зофія, що буде розташована на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ на Запоріжжі. Потужність вітроелектростанції становитиме 742,5 МВт. Планується, що будівництво вітропарку заплановане до 2022 року.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

У рамках  проєкту заплановано побудувати 120 вітроелектроустановок. На будівництві орієнтовно буде залучено до 500 осіб. Роботу вітрогенераторів після завершення будівництва будуть забезпечувати 150-200 осіб.

Норвезька компанія NBT розробляє вітроелектростанції на ринках, що розвиваються. Компанія має офіси в Осло (Норвегія), Лімасолі (Кіпр), Пекіні (Китай), Сінгапурі, Києві (Україна) та Карачі (Пакистан).

Корпоративне управління та адміністрація розташовані в Осло, а технічні функції та закупівлі – у Пекіні та Сінгапурі. NBT володіє 49% вітроелектростанції Linxi потужністю 100 МВт у Внутрішній Монголії, Китай.

ВЕС працює в спільному підприємстві з Datang, одним з провідних підприємств Китаю. NBT та Datang мають рамкову угоду на розробку та будівництво до 1000 МВт вітроенергії в Китаї. Крім того, NBT володіє 33% вітроелектростанції Baicheng потужністю 49,5 МВт в провінції Цзілінь, Китай. Мажоритарний власник – GanttCo China Power Limited.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.