На Вінниччині за $14 млн будують новий завод з виробництва кукурудзи

На Вінниччині за $14 млн будують новий завод з виробництва кукурудзи

В с. Демківка, Тростянецького району Вінницької області розгортається масштабний масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу «Дакса Бунге Україна». Вартість проекту становить 14 млн доларів. Про це повідомляють у Вінницькій ОДА.

Представник інвестора (американської компанії «Бунге», в партнерстві з групою «Даксе»)  Дмитро Горшунов зазначив, що вартість даного проекту становить  14 млн. доларів. Буде створено біля 50 робочих місць, а податки будуть сплачуватись до бюджету місцевої громади. Завершення  комплексу з переробки кукурудзи планується  у 2020 році до початку збирального сезону.

Інвестпроектом передбачено будівництво заводу з переробки кукурудзи на крупу та борошно потужністю 300 тонн кукурудзи на день (100 тис. тонн на рік). Передбачається, що близько 80% продукції реалізовуватиметься на експорт.

Для будівництва виділено  земельну ділянку 2.96 га, що знаходиться у власності ТОВ «Дакса Бунге Україна» в с. Демківка, Вінницька область. Основне обладнання для заводу постачається італійським виробником GBS (Golfetto Berga Sangati).

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зазначив, що будівництво заводу «Дакса Бунге Україна» сприятиме формуванню конкуренції на ринку та стимулюватиме фермерів до вирощування якісних сортів кукурудзи, адже створення виробництва з доданою вартістю – це завжди вигідний експорт, який надає для економіки валютну виручку.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.