МВФ «за» націоналізацію «ПриватБанку»

Міжнародний валютний фонд висловив підтримку націоналізації найбільшого в країні банку “ПриватБанк”. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на заяву постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана.
Зокрема, в заяві йдеться: «У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду і Національного банку України щодо націоналізації «ПриватБанку», оскільки це був єдиний ефективний спосіб захистити вкладників банку – українських юридичних і фізичних осіб і стабільність фінансової системи».
Як повідомляє представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, це рішення забезпечило життєздатність банку на тривалу перспективу, врятувало кошти мільйонів українських громадян і зміцнило економіку країни.
«Враховуючи результати, ми вітаємо реформу корпоративного управління ПриватБанку, яку очолює незалежна наглядова рада, і трансформацію бізнес-моделі банку, яка вже позитивно позначилася на показниках і стійкості банківської системи в цілому», – сказав пан Люнгман.
З його слів, «МВФ буде продовжувати підтримувати зусилля НБУ щодо реформування фінансового сектора України, так само як і зусилля Міністерства фінансів, спрямовані на реформування корпоративного управління в державних банках»

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.