Майже мільярд гривень податків сплатив мешканець Києва

Майже мільярд гривень податків сплатив мешканець Києва

У Державній фіскальній службі зазначили, що це – рекорд надходжень до бюджету. Також у ДФС назвали  області з найбільшими сумами сплаченого податку на доходи. До трійки увійшли Київська, Харківська та Одеська області.

Втім, за інформацією Державної фіскальної служби України, найбільша сума податку на доходи фізичних осіб сплачена декларантами Києва – тут обсяги ПДФО сягнули 2 мільярди гривень.

«Найбільші після м. Києва суми ПДФО сплачено декларантами  Київської (120 млн грн), Харківської (106 млн грн) та Одеської (104 млн грн) областей. Аналогічно розподілились і податкові зобов’язання з військового збору: у м. Києві це майже 278 млн грн, Київщина – 16 млн грн, Харківщина та Одещина – по 14 млн грн», – йдеться у повідомленні ДФС.

Загалом, фіскали повідомляють,  що станом на 1 серпня поточного року збільшилась порівняно з минулим роком не лише кількість поданих громадянами декларацій про майновий стан і доходи (+14 тис.) та задекларованих доходів (+27 млрд грн), а й сума узгоджених до сплати податкових зобов’язань.

Зокрема,  з податку на доходи фізичних осіб – додатково понад 1 млрд грн, з військового збору приріст майже 200 млн грн.

Загалом наповнення бюджету ПДФО сягнули 3,2 млрд грн., а військового збору – майже 440 млн.

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.